Kilka zdań o początkach

Dawno temu wpadliśmy na pomysł: „Zróbmy swoją grę”. Przez długie miesiące nic się nie działo, aż w pewnym momencie uruchomiliśmy projekt KazeO.pl

Jest to platforma, która posiada bezpłatne gry Visual Novel (takie interaktywne opowieści). Świetnie się przy tym bawiliśmy. Jeździliśmy na konwenty, zbudowaliśmy zespół składający się z prawie 20 osób i w pewnym momencie cały świat się zatrzymał. 

Stwierdziliśmy, że to dobry moment na stworzenie gry planszowej. W taki oto sposób powstała VIA, która posiada własne rozszerzenie online. 

Teraz o nas

Jestem Tomasz i razem z Majkim oraz siedmioma innymi osobami, zbudowaliśmy właśnie to, co teraz masz okazję doświadczać. Postaram Ci się w skrócie ich przedstawić:

Majki i Roksana – poddają wątpliwość każdej kwestii, którą trzeba lepiej rozważyć. Jeżeli sięgniesz po pudełko z grą VIA, możesz mieć pewność, że ten duet zna jego każdy detal. Dziesiątki, czy setki pytań? Merytorycznie weryfikują i zatwierdzają każdą kartę w grze. 

Wojtek i Andrzej – to nasze operacyjne mózgi od tego, co kryje się za ekranem komputera. Myślą, czują i zachowują się jak profesjonalne algorytmy superkomputera. To dzięki nim powstaje cyfrowy dodatek do gry planszowej, gdzie pod tym co zobaczysz, dzieje się absolutna magia.

Julia i Kasia – jestem przekonany, że nie udało Ci się jeszcze w życiu spotkać tak zgranego duetu. Cała identyfikacja wizualna wszystkiego, co jest związane w marką VIA, najpierw powstało w wyobraźni tych dwóch Pań. To dzięki ich pracy, możemy podziwiać piękną planszę, symbolikę i wzory na kartach.

Ania – niczym dobra dusza wspiera projekt KazeO od samego zarodka. Jest naszym aniołem stróżem, trzymając rękę na pulsie tego, co się dzieje w zespole. Kiedy trafiamy na jakieś problemy, szuka rozwiązań. Teraz wspiera VIA, który powstaje pod skrzydłami KO.

Na koniec

Gdybyś miał lub miała ochotę być na bieżąco z naszymi kolejnymi pomysłami, to serdecznie zachęcam Cię do zapisania się na Newsletter. Będzie nam miło, jeżeli dołączysz i razem z nami będziesz wyczekiwać kolejnych atrakcji w grze VIA. 

Kilka ciekawostek na temat samej gry oraz rozwoju projektu znajdziesz w zakładce „Aktualności”. Co jakiś czas udostępniamy jakąś ciekawostkę. 

Masz jakieś pytania? Śmiało napisz do nas na kontakt[atat]kazeo.pl

Skusisz się?