Chcesz zrobić dobry uczynek?

Będziemy wspierać organizację Pajacyk!

Ze względu na fakt, że chcieliśmy zrobić coś dobrego, zaczęliśmy szukać projektu, który moglibyśmy wesprzeć. Pamiętasz piramidę Maslowa? Wielokrotnie obalona, ale wciąż często przytacza przez różnych quasi ekspertów. 

Mimo tego, że piramida nie jest piramidą, a przede wszystkim hierarchią, to warto się nią zainteresować. Prawdą jest, że skoro podstawowe potrzeby nie będą zaspokojone, to trudno jest myśleć o chęci samorealizacji. 

Dlatego uznaliśmy, że będziemy chcieć wspierać organizację Pajacyk. Jak tylko nasz projekt dojrzeje i osiągnie pewien etap, to każda sprzedana gra planszowa, będzie finansować jeden posiłek w Polskich szkołach.

Nie tylko rozrywka, ale również...

Naukowa podróż w nieznane

Naszym celem jest pokazanie, że zabawa i nauka są sobie bliskie. Jeżeli myślisz podobnie jak my i chcesz nawiązać z nami współpracę, to jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. 

Być może prowadzisz swojego bloga, interesujesz się jakimś tematem w kole naukowym, jesteś producentem konkretnego sprzętu lub usługi i chcesz merytorycznie wesprzeć projekt posiadając swój kącik w naszej grze online? 

Napisz do nas na kontakt@kazeo.pl
Chętnie porozmawiamy!